Tiếng Việt

%NHATRANG_VIETNAM%

Detail destinace

Con dao Vietnam - transparent

za cenu .

Nachází se asi 185 km (115 mi) od Vung Tau a 230 km (143 mi) od Ho Chi Minh City , skupina zahrnuje 16 hornaté ostrovy a ostrůvky . Celková plocha  75,15 km ² a místní obyvatelstvo je asi 5000.

Je nádherný a tajemný ostrov. MOžnost potápění, krásné písečné břehy.

 Historie

Dne 16. června 1702, anglicky East India Company založil osadu na ostrově Condor Pulo (Poulo Condore) u pobřeží jižní jižním Vietnamu, a dne 2. března 1705, byly zničeny posádka a vypořádání.

Největší ostrov je Con Son Island (také známý jako Con Lon Island), známý pro své vězení postaveném francouzské koloniální vlády.

 Con Đảo National Park

Mnoho z ostrovů dostali ochranný status v roce 1984. V roce 1984, oni se stali národní park, CON Đảo Národní park , který byl následně rozšířen v roce 1998. Ohrožené druhy chráněné v rámci parku patří Hawksbill želvy , na zelenou želvu a Dugong .Ekosystémy zastoupené v parku patří trávy louky , mangrove a korálové útesy .

CON Đảo Národní park pracuje s World Wildlife Fund (WWF) ve Vietnamu k další ochraně v mořských oblastech, s programy vytvořit chráněnou mořskou oblast, která chrání korálové útesy, mořské trávy postele a druhy, a zároveň rozvíjet udržitelné přírodě založené na ekoturistiku. Ostrov vedení je silně zaměřena na udržitelné využívání a doufal, že učit se z předchozích zkušeností ve Vietnamu a regionu vyvážit rozvoj s ochranou.