Tiếng Việt

Proč s námi

EUROVINA Travel je první profesionální cestovní kanceláří v České republice, specializuje se  na VIETNAM a země Indočíny, známe velmi dobře místní destinace a poradíme Vám, co nejlépe vybrat pro sebe a pro své přátele, připravíme Vám opravdu nezapomenutelný zájezd do Vietnamu. Naše CK byla založena v roce 2011 a jsme pojištěni proti úpadku podle zákona u České podnikatelské pojišťovny a.s.

Máme největší výběr zájezdů do Vietnamu za bezkonkurenční ceny !!!

Zájezdy: Naší specializací jsou zájezdy do Vietnamu a Indočíny, v nabídce naleznete poznávací a pobytové zájezdy, dále zájezdy za sportem (golf, potápění). Nabízíme zájezdy pro skupiny i jednotlivce, incentivní akce, kongresy, veletrhy, služební cesty.  V současné době nabízíme kolem 30 zájezdů různých typů a podle vašíci přání upravíme na míru !

Letenky: Máme v prodeji letenky do celého světa. S prodejem letenek máme desetiletou zkušenost. Najdeme pro Vás nejlepší cenu a nejkratší dobu letu.

Víza: Poradíme Vám, jak co nejrychleji a nejlevněji zařídit vízum do Vietnamu. 

Pro skupinu nad 15 osob máme výraznou slevu.

Profesionalita – Jistota – Zkušenost je naše HESLO!

Pět důvodů, proč navštívit Vietnam:

1. Hory a kultura na severu Vietnamu - vesnice v okolí Sapy a přírodní scenérie osloví snad každého nadšeného fotografa. 

2. Vietnamské mořské přírodní scenérie, s 3 000 km mořského pobřeží. Zátoka Halong je nejnavštěvovanějším místem Vietnamu, je to jeden ze sedmi přírodních divů světa. Vietnam má i řadu krásných plážových oblastí.

3. Zajímavé kulturní zážitky: velkolepé královské památky ve městě Hue, staré uličky v malebném Hoi Anu, Chrám písemnictví v Hanoji… ale také například představení jedinečného vodního loutkového divadla.

 4. Vietnam patří mezi světové kulinářské velmoci, vaří se pestře a mimořádně chutně: ani několik let by člověku nestačilo, aby ochutnal veškeré místní speciality. Na své si přijde každý!

 5. Jde o bezpečnou zemi s pohostinnými a usměvavými lidmi, dobře připravenou na turisty v oblasti ubytování, stravování i dopravy. Zároveň si na mnoha místech ještě zachovává svou neturistickou tvář a poskytuje možnosti k dobrodružství.

 Dr. Petr Komers - Cestovatel a Vietnamista.